SPONA.cz nabízí skutečně kompletní vybavení Vaší prodejny!

Pokud potřebujete při zařizování prodejny nebo obchodu odbornou konzultaci, bude se Vám věnovat náš obchodník s dlouholetou zkušeností v oboru. Doporučí Vám vhodné řešení pro Vaše prostory a Váš sortiment. Kromě zboží si u nás můžete objednat návrh, montáž nebo formátování. Veškeré prodávané zařízení Vám namontujeme rychle a kvalitně, s ohledem na Vaše provozní podmínky.

Chcete-li zjistit, co můžeme udělat právě pro Váš úspěch, neváhejte a kontaktujte nás.


Nabídka e-shopu SPONA.cz

Prodejní systémy
Prodejní systémy
Prodejní regálové systémy na stěnu, prostorové sestavy, drážkované panely slatwall, police, háčky, vodopády tyče a další doplňky.
Stojany, pulty
Stojany, pulty
Chromové stojany na oblečení, stojánky na stůl, drátěné hrabací koše, gondoly z drážkovaných panelů, stojany se zrcadly, velikostní značení na štendry.
Figuríny, bysty
Figuríny, bysty
Dámské, pánské i dětské figuríny, realistické a abstraktní, krejčovské panny, bysty, torza a hlavy.
Ramínka, závěsy
Ramínka, závěsy
Plastová, dřevěná a kovová ramínka, skřipce, ramínkové závěsy, ramínkové tyče a velikostní značení na ramínka.
Displaye, cenovky
Displaye, cenovky
Cenovky, cenovkové lišty, plastové, akrylátové a hliníkové rámečky, display systémy, stojánky a klipy.
Označování zboží
Označování zboží
Etiketovací kleště, etikety do kleští v různých barvách, textilní kleště, jehly do kleští, splinty, pojistné nitě, visačky v různých designech a bannery.
Zabezpečení
Zabezpečení
Elektronická ochrana zboží, systémy pro detekci etiket, plastové i papírové etikety, uvolňovače etiket, bezpečnostní zrcadla, bariéry, děliče prostoru a turnikety.
Ostatní vybavení
Ostatní vybavení
Nákupní košíky, plastové a papírové tašky, zip sáčky, páskovací strojky a lepicí pásky, fixační fólie, pokladní zásuvky, kotoučky do pokladen, řezací podložky, napařovače a další.