SPONA.CZ Informace o certifikátu stránky

Informace o certifikátu stránky

Vážení zákazníci,

v některých verzích internetových prohlížečů se po otevření odkazů "Přihlásit se", "Registrace" nebo "Dokončení objednávky", které používají zabezpečené připojení (indikováno textem HTTPS na začátku URL adresy), může zobrazit informace o problému s certifikátem webové stránky. Dále Vám pak prohlížeč doporučí, abyste tuto stránku neotevírali.


Můžeme Vás ubezpečit, že certifikát našeho serveru je v pořádku a Vám otevřením stránky na naší doméně www.spona.cz žádné nebezpečí nehrozí. Problém je pouze v neaktualizovaných certifikátech ve Vašem prohlížeči, což ale z naší strany nemůžeme ovlivnit. Můžeme Vám pouze doporučit aktualizovat Váš internetový prohlížeč nebo začít používat jiný.

Stiskněte odkaz "Pokračovat na tento web" (nebo podobný) a po výzvě si nainstalujte náš certifikát (typ RapidSSL CA ověřený certifikační autoritou GeoTrust, Inc.).

Chcete-li mít jistotu, že jste nebyli podvodně přesměrováni z naší domény na nějakou jinou, ověřte, že adresa stránky začíná textem "https://www.spona.cz".

Proč vůbec na svých stránkách používáme certifikát a zabezpečené připojení? Díky HTTPS spojení jsou Vaše data z prohlížeče na server a zpět zasílána šifrovaným kanálem, takže jsou chráněna proti neoprávněnému odposlouchávání. Nikdo kromě nás a Vás by se tak neměl z internetové komunikace dozvědět informace, které vkládáte do registračního formuláře atd.

Více o technologii najdete např. zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Https

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný a bezpečný nákup,

Vaše Spona, s.r.o.