SPONA.CZ Doprava zboží

Doprava zboží

Způsoby dopravy

Před převzetím zkontrolujte, zda obal i výrobek jsou neporušené, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte.
Kontrola funkčnosti zboží na místě není možná.

Faktura (daňový doklad) je zasílána automaticky se zbožím.

Osobní vyzvednutí

Výhodou osobního vyzvednutí je časová nezávislost na doručovateli a cena, je totiž vždy zdarma. Zboží je třeba vyzvednout do 5 pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem od obdržení potvrzujícího e-mailu/sms, že je připraveno k vyzvednutí.

Po uplynutí těchto 5 pracovních dní je zboží uvolněno do volného prodeje a není možné ho rezervovat. Než bude toto zboží svezeno zpět na sklad, lze ho zakoupit ve volném prodeji i bez objednávky za aktuální cenu na webu.

Zboží si můžete vyzvednout na prodejně ihned, jakmile obdržíte potvrzení sms nebo e-mailem, že je pro vás připraveno.


Zásilka PPL

Dodací lhůta je 3 - 5 pracovních dnů od obdržení objednávky. Pokud bude dodací lhůta z jakéhokoli důvodu delší, budete neprodleně informováni telefonicky nebo emailem.

Prostřednictvím zásilky typu "Zásilka PPL" zasíláme zboží až do hmotnosti 50 kg, s max. délkou 150 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 300 cm. Jeho doručování probíhá ve všední dny mezi 8 - 18 hodinou. Cena dopravného za jeden balík do 28 kg v České republice je 94 Kč (114 Kč vč. DPH), od 28 do 50 kg je 188 Kč (227 Kč vč. DPH) . Dopravné při objednávce zboží nad 15.000,- Kč bez DPH je zdarma.

Nestandardní balík nebo balík nepravidelného tvaru např. (štendry, figuríny atd.) bude zaslán prostřednictví PPL jako tzv. "firemní paleta". Jeho doručování probíhá ve všední dny mezi 8 - 18 hodinou. Cena dopravného v tomto případě je pro balík do hmotnosti 28 kg v České republice 160 Kč (194 Kč vč. DPH) a od 28 do 50 kg je 250 Kč (302 Kč vč. DPH).

Cena  dopravného + doběrečného za jeden balík při platbě při dodání na Slovensku je 410,- Kč. Dopravné při objednávce zboží nad 30.000,- Kč bez DPH je zdarma (tento údaj nemusí být na webu správně zobrazen).

Komfortní zásilka PPL

Výhodou komfortní zásilky je, že řidič vždy předem telefonicky domlouvá se zákazníkem čas dodání.
U komfortní zásilky je možnost objednat svoz i doručení zásilky na libovolnou adresu a v některých lokalitách je možné domluvit s řidičem i večerní doručení.
Cena  dopravného za jeden balík do 28 kg v České republice je 120 Kč (145 Kč vč. DPH) a od 28 do 50 kg 219 Kč (265 Kč vč. DPH). Dopravné při objednávce zboží nad 15.000,- Kč bez DPH je zdarma.
Ostatní podmínky jsou stejné jako u zásilky typu "Zásilka PPL".

PPL nadrozměrné

Dodací lhůta je 3 - 5 pracovních dnů od obdržení objednávky. Pokud bude dodací lhůta z jakéhokoli důvodu delší, budete neprodleně informováni telefonicky nebo emailem.

Prostřednictvím zásilky typu "PPL nadrozměrné" (paletová přeprava) je možné zaslat zboží libovolné hmotnosti. Doručování také probíhá ve všední dny mezi 8 - 18 hodinou. Cena dopravného je závislá na hmotnosti zboží.