Home Doprava zboží

Doprava zboží

Způsoby dopravy

Osobní vyzvednutí

Zboží objednané k osobnímu odběru můžete vyzvedávat na našich prodejnách v Nupakách a v Brně v otevírací době. Výhodou osobního vyzvednutí je časová nezávislost na doručovateli a cena, je totiž vždy zdarma. Zboží je třeba vyzvednout do 5 pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem od obdržení potvrzujícího e-mailu/sms, že je připraveno k vyzvednutí.

Po uplynutí těchto 5 pracovních dní je zboží uvolněno do volného prodeje a není možné ho rezervovat. Než bude toto zboží svezeno zpět na sklad, lze ho zakoupit ve volném prodeji i bez objednávky za aktuální cenu na webu.

Zboží si můžete vyzvednout na prodejně ihned, jakmile obdržíte zprávu, že je pro vás připraveno.

Zásilka DPD nebo Toptrans

Zboží zasíláme také pomocí dopravních služeb DPD nebo Toptrans. Typ zásilky a její cena se určuje a vypočítává jednotlivě vždy podle rozměrů a hmotnosti položek v košíku. Dodací lhůta je 3 - 5 pracovních dnů od obdržení objednávky. Pokud bude dodací lhůta z jakéhokoli důvodu delší, budete neprodleně informováni telefonicky nebo emailem.

Před převzetím zkontrolujte, zda obal i výrobek jsou neporušené, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Pokud takto poškozenou zásilku od přepravce převezmete, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Kontrola funkčnosti zboží na místě není možná.

Faktura (daňový doklad) je zasílána automaticky se zbožím.